Konference Plant-Powered Perspectives 2020

Potravinářství se nám mění před očima. Výrobci, restaurace i supermarkety objevují obrovský potenciál, který rostlinná kuchyně vnáší do jejich podnikání. Flexitariánství, rostlinný protein, alternativy masa – to jsou výrazy, které se v posledních letech skloňují napříč médii, která se tomuto odvětví věnují.

Jste na novou vlnu dobře připraveni? Odpověď a inspiraci vám nabídneme prostřednictvím konference Plant-Powered Perspectives, kde budete mít možnost setkat se s předními odborníky na rostlinné stravování a inspirovat se v rozšiřování či inovaci vašeho sortimentu.

Konferenci naleznete zde: Konference

Zajímavá příležitost pro startupy nebo jednotlivce s inovativním nápadem – Plant-Powered MashUp

V rámci online konference měly možnost přihlášené startupy otestovat vlastní rostlinný projekt před odbornou porotou a publikem složeným ze zástupců předních značek.Do druhého kola postoupilo pět přihlášených projektů. Celkový vítěz získal finanční podporu ve výši 10 000 Kč, roční propagaci na sociálních sítích Rostlinně a České veganské společnosti (celkový zásah 45k+ followers), vstup na konferenci zdarma a hodinovou konzultaci projektu s porotci soutěže.